وبسایت پلیکان ، یکی از کامل‌ترین و متنوع‌ترین منابع در زمینه‌ی گردشگری است که به شما کمک می‌کنه تا بهترین تجربه‌ی سفر را بدست بیاورید. وبسایت پلیکان چهار بخش اصلی دارد : تور ، هتل ، برنامه سفر و نقشه . ما در وبسایت پلیکان سعی کردیم که بهترین و کاربردی ترین اطلاعات گردشگری را در اختیار شما کاربر عزیز قرار بدیم تا به شما کمک کنه تجربه سفر بهتری داشته باشید.

بخش ۱ : تور

در این بخش شما می‌توانید تور هایی که آژانس های گردشگری و تو لیدر های گردشگری آگهی کرده‌اند را مشاهده کنید و با یک دیگر مقایسه کنید ، در صورتی که تمایل به تهیه تور ها را داشتید می‌توانید اطلاعات تماس آگهی کننده تور را مشاهده کنید و با آنها تماس بگیرید.

 

بخش ۲ : هتل

اطلاعات اقامتگاه های گردشگری اعم از هتل ، اقامتگاه بوم‌گردی، بوتیک هتل و... د ر این قسمت قرار گرفته‌اند تا شما بتوانید آنها را با یک دیگر مقایسه کنید ، دقت کنید که سایت پلیکان در حال حاضر رزرواسیون ندارد.

 

بخش ۳ : برنامه سفر 

در این قسمت ما سعی کردیم که برنامه سفر به شهر های مختلف رو برای شما گردشگران عزیز فراهم کنیم، برنامه های سفر بر اساس بهترین جاذبه های گردشگری هر شهر تهیه شده و شما میتوانید از این اطلاعات به صورت رایگان استفاده کنید .

 

بخش ۴ : نقشه 

این بخش ما نقشه گردشگری ایران را تهیه کرده‌ایم که جاذبه های گردشگری و اقامتگاه های گردشگری  در اون قرار گرفته تا شما گردشگران به راحتی بتوانید مقصد مورو نظر خود را پیدا کنید ، هر جاذبه هم صفحه خود را دارد که شمال اطلاعات درباره آن میشود.