بام تهران

استان تهران، حد فاصل انتهای خیابان ولنجک تا ابتدای تله‌کابین توچال
معرفی
بام تهران یا مجموعه تفریحی توچال محلی است که کل شهر تهران را میتوانید از فراز بلندی تماشا کنید. بام محدوده‌ای بین بخش پارکینگ تله کابین و ایستگاه نخست کوهنوردی توچال است و ورزشکاران و بسیاری از افراد برای پیاده‌ روی، کوهنوردی و رفتن به توچال و اسکی‌ راهی بام می‌ شوند. جاده  پیش رو کوهستانی است و مسیر تندرستی نام دارد. ابتدای مسیر چند فروشگاه و رستوران و یک نمازخانه وجود دارد ،شما می توانید توسط ماشین های برقی و مینی بوس یا با حدود 15 الی 30 دقیقه پیاده روی مسیر را طی کنید.

امکانات بسیار ویژه ای در بام تهران ساخته شده که، بگ جامپینگ که توسط آن شما از یک ارتفاع بسیار زیاد از یک برج می‌ پرید، محدوده ارتفاع را می توانید خودتان انتخاب کنید برای فرود نیز کیسه هوای نرم در زیر شما قرار داده می شود. تفریح بانجی جامپینگ در امنیت کامل شما را برای مدت کوتاهی کلا در هوا معلق نگه می دارد. ترامپولین جامپینگ یکی از وسایلی است که طرفداران خاصی داشته و ورزشی بسیار هیجان انگیز می باشد. سورتمه بام تهران  که در بخش شمالی بام است و بلند‌ترین سورتمه ایران شناخته شده و حدود ۲۵۰ نفر ظرفیت دارد. صخره نوردی و زمین تنیس نیز از تفریح‌ های مناسب دیگر برای هر رده سنی است. سینمای ۵ بعدی بام تهران که انواع افکت‌ های هیجان‌ انگیز و قابل دیدن برای کودکان را نیز دارد از جمله این امکانات محسوب می شوند.

اتاق فرار یا کیوب کلاب بام تهران که قبل از ایستگاه اول توچال قرار دارد و شما را از لحاظ فکری به چالش می کشد. تله‌ سیژ که در ارتفاع  ۶۰ متری از زمین نگه تان می دارد و مسافتی حدود ۲۰۰ متر را توسط آن طی خواهید کرد. بام تهران امکانات تفریحی دیگری مانند، اسنوموبیل توچال، باشگاه تیر و کمان، پیست اسکی توچال نیز دارد که می توانید از آنها نیز استفاده کرده و لذت ببرید.
مشاهده بیشتر
مشخصات
استان تهران
شهر تهران
آدرس استان تهران، حد فاصل انتهای خیابان ولنجک تا ابتدای تله‌کابین توچال
دسته‌بندی تفریحی
مشاهده بیشتر
امکانات و ویژگی ها
اتاق فرار
اسنوموبیل
امکانات تفریحی
بانجی جامپینگ
بگ جامپینگ
پارکینگ
پیست اسکی
تله سیژ
دسترسی به وسایل نقلیه عمومی
رستوران
سرویس بهداشتی
سورتمه سواری
سینما
نمازخانه
مشاهده بیشتر
روی نقشه
جاذبه های مرتبط
برج آزادی تهران تهران
دروازه باغ ملی تهران تهران
مدرسه دارالفنون تهران تهران
پارک ملت تهران تهران
موزه آبگینه و سفالینه تهران تهران
تجربه سفر
ارسال نظر
مشاهده نظرات بیشتر
{{-name-}}
امتیاز: {{-score-}}/۱۰
{{-date-}}
{{-title-}}
{{-text-}}